O Firmie

Aqua Tech – polski producent nowoczesnych hydroizolacji.

Firma Aqua Tech powstała w 2002 roku z inicjatywy młodych inżynierów. Celem założycieli od początku była chęć działania w sektorze izolacji przeciwwodnych budowli. Jest to dziedzina trudna, wymagająca ale dająca dużą satysfakcję. Pierwsze kroki stawialiśmy jako firma usługowa specjalizująca się w naprawach. Następnie włączyliśmy do naszej oferty wykonawstwo systemów wodochronnych w obiektach nowobudowanych, wykrywanie nieszczelności metodami NDT, osuszanie, sporządzanie opinii i ekspertyz dotyczących stanu zawilgoceń budynków.

Od 2008 roku rozwój firmy skierowany został na prowadzenie dystrybucji oraz sprzedaży inwestycyjnej produktów hydroizolacyjnych. Zdobyte dotychczas doświadczenie w usługach doskonale wykorzystaliśmy do proponowania kompleksowych rozwiązań zabezpieczeń przeciwwodnych pod konkretne projekty naszych klientów. Dodatkowo nieodpłatny nadzór techniczny w fazie realizacyjnej dawał naszym odbiorcom pewność skutecznej ochrony budowli przed wodą. Pomysł ten zaowocował trzykrotnym wzrostem wielkości sprzedaży w ciągu kolejnych dwóch lat.

W 2011 r. wprowadziliśmy na rynek dwa własne innowacyjne rozwiązania hydroizolacyjne AquaSlab , AquaThene. W kolejnym roku ofertę uzupełniliśmy o produkty uszczelniające w postaci wkładek pęczniejących Quellmax oraz węży iniekcyjnych AquaPressin.

Ciągłe doskonalenie obu systemów oraz aktywna sprzedaż połączona z fachowym doradztwem to obecnie główny profil działalności firmy.

W naszym portfolio znaleźć można wiele prestiżowych realizacji. Oznaczone znakiem CE systemy AquaSlab oraz AquaThene zdobywają coraz większe uznanie i zaufanie wśród odbiorców, którzy oceniają je jako niezawodne, skuteczne i rozsądne cenowo.